• 08.00 - 19.00
Thumb

Vaillant kombi servisi telefon numarası 0534 640 80 41 numaralı hattımızdan tüm Ankara genelinden bizlere ulaşım sağlayarak kombi bakımları, kombi arızaları, kalorifer tesisatı temizliği ve kombi satışı gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Vaillant kombi ile ilgili her türlü teknik servis hizmetini uygun fiyat ve uygun ödeme koşulları ile gün içerisinde beklemeden ve herhangi bir aracı olmadan direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Siz de kaliteli yedek parça profesyonel hizmet ve uygun fiyata ulaşmak için Başkent Elektromekanik Vaillant Kombi Servisi’ni arayarak bizlere ulaşın.

Vaillant Yetkili Servisi Ankara

Alanında uzman kadrosu gerekli yetkili resmi kurumlardan yetkili, mesleki yeterlilik belgesi, ustalık belgesi vb. gerekli eğitimleri almış ve eğitimlere ek olarak pratikte de deneyim kazanmış 15 yılı aşkın süre kombi teknik servisi işlerini gerçekleştiren firmamız sizlere profesyonel hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Vaillant Kombi Müşteri Hizmetleri

Vaillant kombi müşteri hizmetlerine telesekreter veya herhangi bir aracı olmadan 0534 640 80 41 nolu telefondan hızlıca ulaşım sağlayarak Vaillant kombi servisi, Vaillant kombi bakımı, Vaillant kombi arızası ve Vaillant kombi onarımı gibi durumlarda hemen ulaşarak hizmet alabilirisiniz.

Yapılan işlemler yedek parça değişimleri garantilidir. Hizmet sonrası resmi teknik servis formu ise siz değerli kombi kullanıcılarına teslim edilmektedir.

Bize Hızlıca Ulaşın

Kombi, kaskad, klima veya diğer ısıtma-soğutma cihazlarınızın tamir veya bakım işleri için bize ulaşın.

+90 534 640 80 41

Hemen Arayın
× WhatsApp