• 08.00 - 19.00
Thumb

Kombiler yapısı gereği içerisinde doğalgaz, elektrik ve su gibi bileşenleri içermektedir. Buna bağlı olarak, yıllar içerisindeki aşınmalardan veya elektriksel hatalardan, su basıncı/kireçli su doğalgazdaki düşük basınç ve yüksek basınç durumlarına kadar bir çok arıza görülebilmektedir.

Kurulum hataları, tesisat kaçakları, yanlış ve uygun olmayan yedek parça kullanımı, yanlış parça kullanımı/parça kullanım hatası ve uzun süreli bakımsız kullanım gibi durumlardan da arızalar oluşabilmektedir.

Kombi Arıza Tespiti

Kombi arıza tespitini alanında uzman teknik servis ve teknisyenin yapması size maddi manevi katkı sağlayacaktır. Zamanında ve doğru yapılan arıza tespitleri, cihazda oluşabilecek ileriye dönük arızaların da önüne geçecektir.

Kombi Arızasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi arızalarında en çok dikkat edilmesi gereken husus can güvenliğidir. Bu nedenle kombiniz veya doğalgazla çalışan herhangi bir ısıtıcı ürününüz bozulduğunda veya ekranda arızaya geçtiğini gösteren bir ikaz olduğunda, kontrol etmeniz gereken ilk durum gaz kaçağı veya gaz kokusudur. Eğer kombinizde gaz kokusu varsa veya benzeri bir tehlike arz eden durumla karşılaştıysanız, ısrarla resetleme yapılmamalıdır. Gaz vanası kapatılıp ortam havalandırılmalıdır ve sonrasında gaz dağıtım şirketi veya kombi servisi ile irtibata geçilmelidir.

Bize Hızlıca Ulaşın

Kombi, kaskad, klima veya diğer ısıtma-soğutma cihazlarınızın tamir veya bakım işleri için bize ulaşın.

+90 534 640 80 41

Hemen Arayın
× WhatsApp