• 08.00 - 19.00
Thumb

Kombi Servisi Nedir?

Kombi servisi, kombilerinizin arıza tespitini onarımını ve periyodik bakımlarını yapan firmalardır.

Firmamız ile irtibata geçmeniz üzerine ev, işyeri, site, toplu konut vb. meskenlerinize gelerek sizlere teknik servis hizmeti veriyoruz. Verilen hizmetler tarafımızca 1 yıl süre ile garanti altındadır.

Başkent Elektromekanik olarak, Ankara genelinde 7/24 kombi arızalarına kombi bakımlarına, merkezi sistem ısıtma sistemlerine, duvar tipi ısıtma kazanlarına ve kaskad ısıtma sistemlerine mesleki yeterlilik belgeli ve eğitimli kadrosuyla garantili kombi bakım ve servis hizmeti vermektedir.

Aşağıdaki içeriğimizde ise hangi marka kombilere servis hizmeti verdiğimize göz atabilirsiniz.

Kombi Servisi Fiyatları

Kombi servisi fiyatları hizmet verilecek mesafeye, yapılacak işçiliğe, kullanılacak yedek parçaya, kombi gücüne ve adetine göre değişiklik göstermektedir. Bu tür yaşadığınız arıza veya bakım ihtiyacı durumlarında bize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak için buraya tıklayın.

Kombi Servisi Numarası

Kombi servisi numarası Ankara genelinde bazı servislerin yüksek tamir ve yedek parça fiyatlarından dolayı sıklıkla aratılan bir terim haline geldi. Sizler de bu durumda araştırma yaparak, alanında uzmanlaşmış, profesyonel ve mesleki belgeli kombi servislerini tercih etmelisiniz. Bizlere 05346408041 numaralı hattımızı arayarak kombi arıza çözümleri, periyodik bakım ve diğer işlemler için hızlı ve güvenilir destek alabilirisiniz.

Kombi Kart Tamiri

Kombi kart tamiri uzun yıllar çalışan kombilerin veya elektriksel voltaj arızalarından dolayı bozulan kombi elektronik kartlarına uygulanan işlemdir.

Kombi kart tamiri fiyatı kombi modeline ve yapılan işlemlere göre değişmektedir. Başkent Elektromekanik kombi kart tamiri servisimizde 1.500 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla garantili kombi kart tamiri hizmeti verilmektedir.

Kombi Yedek Parça Fiyatları

Kombi yedek parça fiyatları kombi marka modeline göre ve yedek parça cinsine göre değişiklik göstermektedir. Firmamızda ürününüze isteğiniz doğrultusunda orijinal veya orijinale en yakın sıfır ve garantili kombi yedek parçaları bulunmaktadır. Net fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi tamirinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus; tamiratın güvenilir resmi kurumlara kaydı mesleki yeterlilik belgesi olan bir firma tarafından cihazınıza uygun, orijinal veya orijinale yakın muadil yedek parça ve işçilikle yapılmasıdır.

Tamirin zamanında yapılması, güvenilir ve alanında uzman teknik servis tarafından yapılan işlem ile birlikte uzun yıllar boyunca cihazınızı güvenle kullanmanızı sağlar.

Markalara Göre Kombi Servislerimiz

Vaillant Kombi Servisi

Başkent Elektromekanik Vaillant kombi servisi Ankara geneline Vaillant kombi bakımı, Vaillant kombi arızası ve diğer işlemler ile ilgili uzman eğitimli kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Herhangi bir arıza durumunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Proterm Kombi Servisi

Başkent Elektromekanik Proterm Kombi Servisi başta Sincan Etimesgut ve Eryaman olmak üzere Ankara geneline kesintisiz hizmet vermektedir. Kombi arızalarınızı kısa sürede müdehale ederek çözer periyodik bakım ve diğer Proterm Kombi bakım ve servis hizmetleri için kesintisiz hizmet vermektedir.

Viessmann Kombi Servisi

Başkent Elektromekanik Viessmann kombi servisi Viesmann markalı kombiler üzerine 15 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Daha kaliteli hizmeti daha uygun fiyata alacağınız alanında uzman, mesleki yetki belgeli, eğitimli kadrosu ve garantili işlemlerle size kesintisiz memnuniyet garantili hizmet sunar.

ECA Kombi Servisi

ECA Kombi Servisi hizmetimizle siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı kaliteli hizmet verip orijinal yedek parça ile Ankara genelinde kısa sürede sorunlarınızı çözmektedir. Yapılan işlemler %100 memnuniyet garantilidir.

Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi hizmetimiz, siz değerli müşterilerimize Ankara genelinde 7/24 kombi arıza ve bakım hizmeti vermektedir. Bunun yanısıra yedek parçalar garantili olup firmamızda müşteri memnuniyeti en temel esastır.

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi hizmetimizle siz değerli müşterilerimize Ankara merkez ilçelerinde 7/24 uygun fiyatlı orijinal parça ile kombi arıza ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yapılan tüm işlemlerimiz garantilidir.

Demirdöküm Kombi Servisi

Başkent Elektromekanik DemirDöküm Kombi Servisi her modelde orijinal parça, uygun fiyat ve uzman kadro ile hizmet veriyor. 7/24 hizmet sunan firmamıza tek bir telefon numarası ile Ankara genelinden ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi hizmetimizle, Ariston kombi modellerinde sizlere kesintisiz teknik servis hizmeti sunuyoruz. Kombi bakımı ve arızalarınızda kolayca ulaşabileceğiniz firmamız ankara genelinde kısa sürede hizmet vererek en kısa sürede çözüme ulaştırır.

Bosch Kombi Servisi

Başkent Elektromekanik Bosch Kombi Servisi, kombi arızaları ve kombi yıllık bakımlarında memnuniyet garantili, orijinal yedek parça ve kaliteli hizmet ile teknik servis hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman kadromuzla bir telefon uzağınızdayız.

Lokasyonlara Göre Kombi Servislerimiz

Ankara

Başkent Elektromekanik Kombi Servisi Ankara genelinde bir çok markaya kesintisiz teknik servis hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlar geniş ürün yelpazesi ve hızlı servis hizmetiyle Ankara’da hizmet alabileceğiniz kurumsal firmalardan biridir.

Firmamızda kombi bakımı, kombi arızası, kaskad ısıtma sistemi bakımı, kaskad arızaları, kaskad kontrol panelleri arızası, merkezi sistem kazan brülör bakım ve arızası hizmetlerini garantili olarak alırken, uygun fiyat ve kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle birlikte gönül rahatlığıyla garantili teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Mamak

Kombi servisi Mamak geneli bütün ilçe ve mahallelerine garantili teknik servis hizmeti verilmektedir. Hizmet detayları ve randevu için bir telefon uzağınızdayız.

Sincan

Başkent Elektromekanik Kombi Servisi Sincan firmamızdan Sincan genelinde kombi bakımı, kombi arızası ve anında servis hizmetini uygun fiyata en kaliteli şekilde kesin çözüm ile alırken kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Yapılan işlemlerde müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Keçiören

Kombi servisi Keçiören için firmamızda Keçiören bütün semtlerinde kombi bakımı, kombi arızası ve tüm ısıtma sistemleri ile ilgili arızalarda garantili teknik servis hizmeti verilmektedir.

Eryaman

Kombi servisi Eryaman olarak bölgede 15 yılı aşkın tecrübe ile kurumsal ve garantili kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz. İşlemlerimizin tamamı resmi olup faturalı ve garantilidir uygun fiyat ve ödeme koşulları ile firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Yenimahalle

Başkent Elektromekanik Yenimahalle kombi servisi olarak Yenimahalle ilçemizin tamamında birçok markaya garantili kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Yapılan işlemlerimizde sizlerin tercihleri doğrultusunda en uygun ve orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Bir telefon ile bize ulaşarak hızlı teknik servis hizmeti alabilirisiniz.

Bize Hızlıca Ulaşın

Kombi, kaskad, klima veya diğer ısıtma-soğutma cihazlarınızın tamir veya bakım işleri için bize ulaşın.

+90 534 640 80 41

Hemen Arayın
× WhatsApp