• 08.00 - 19.00
Thumb

Viessmann kombi servisi Viessmann markalı kombi ve duvar tipi kazanların bakım onarım hizmetlerini vermektedir. Ankara geneline teknik servis hizmeti 7/24 verilmektedir. Uygun fiyat ve ödeme koşulları yanı sıra orijinal yedek parça ve kaliteli hizmet ile Viessmann markalı ürünlerde her zaman yanınızdayız.

Viessmann Kombi Resetleme

Viessmann kombi resetleme şekli cihaz modeline göre değişmektedir. Duvar tipi kazanlarda genellikle R harfi olan düğmeye 3 saniye süre basılı tutmayla yapılır.

Eski model analog kombilerde kalorifer ayar düğmesini en sağa ve ortaya çevirme ile yapılır. Viessmann kombi modeline göre resetleme tarifi için firmamız ile 0534 640 80 41 numaralı telefondan irtibata geçip destek alabilirsiniz.

Viessmann Kombi Yetkili Servisi

Başkent Elektromekanik firmamızdan Ankara genelinde bakım onarım ve genel teknik servisi hizmeti alabilirsiniz. Yetkili servisten daha kaliteli hizmeti daha uyguna bulabileceğiniz firmamız Viessmann kombi servisi olarak 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olup orijinal yedek parça garantili hizmeti uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Viessmann Kombi Servisi Ankara

Viessmann kombi servisi Ankara olarak genelinde 7/24 kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Viessmann markalı ısıtma cihazlarında 15 yılı aşkın tecrübe 500’ün üzerinde memnun müşteriyle bakım ve onarım hizmetlerini yedek parça ve memnuniyet garantilidir.

Viessmann Kombi Servisi Numarası

Viessmann kombi servisi numarası 05346408041’den Ankara geneli teknik servisi hizmeti alabilirsiniz. Orijinal garantili yedek parça memnuniyet garantili güler yüzlü hizmet eğitimli teknisyen kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Viessmann Servis Ücreti Ne Kadar?

Viessmann servis ücreti arıza tespiti için yapılacak işçiliğe ve gidilecek mesafeye göre değişmekte olup 2024 yılı için 300 TL + KDV’den başlamaktadır. Uygun fiyat ve orijinal ve yan sanayi seçenekli yedek parça için firmamız ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Viessmann Kombi Servisi Telefon Numarası

Viessmann kombi servisi telefon numarası Ankara geneli 0534 640 80 41’den arayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Viessmann kombi uzmanı ile doğrudan irtibat kurup garantili servis hizmeti alabilirsiniz.

Viessmann Kombinin Garantisi Kaç Yıl?

Viessmann kombinin garantisi 2 yıldır. Viessmann kombilerinizi garantisi bitse bile uzun yıllar güvenle kullanabilmek için işin ehli teknik servis ile çalışarak düzenli bakım yaptırıp gönül rahatlığı ve olası arızaların önüne geçebilirsiniz.

Firmamız Viessmann markalı ısıtma ürünlerinde 15 yılı aşkın süre tecrübeye sahiptir. Hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Hızlıca Ulaşın

Kombi, kaskad, klima veya diğer ısıtma-soğutma cihazlarınızın tamir veya bakım işleri için bize ulaşın.

+90 534 640 80 41

Hemen Arayın
× WhatsApp