• 08.00 - 19.00
Thumb

Kombiler su, doğal gaz ve elektrik aksamlarına sahip karmaşık cihazlardır. Güvenlik, verimlilik, düşük yakıt ve öngörülebilir arızaların önlenmesi için kombinize her sene mutlaka kombi bakımı yaptırmanız gerekir. Bu bakımların alanında uzman kişilerce yapılması size zamandan ve maddi açıdan tasarruf sağlarken öte yandan konfor kazandırır.

Kombi Bakım Fiyatları Neye Göre Değişir?

Ankara genelinde hemen hemen her ilçeye hizmet veren teknik servisimizin kombi bakım fiyatları, kombinin bakım yapılacağı adresin mesafesine, yapılacak bakımın türüne ve cihazın kapasitesine göre belirlenir. Detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kombi bakım zamanı için belli bir zaman olmayıp, genelde kış öncesinde sonbahar aylarında (9. 10. 11. aylarda) yapılmasını önermekteyiz.

Kış öncesi yaptıracağınız bakım, kış aylarında meydana gelebilecek olası mekanik arızaların önüne geçmenizi, düşük yakıt ile yüksek konforu en güvenli şekilde yaşamanızı sağlayacaktır. Genellikle halk arasında kombide arıza olmayınca bakım yapılmasına gerek yok gibi yanlış söylemler vardır. Bilinenin aksine arıza olmasın, cihaz güvenli ve düşük yakıt ile çalışsın diye yılda bir kere mutlaka periyodik bakım yapılmalıdır.

Kombi Bakımında Yapılması Gereken En Önemli İşlemler

  • Fan motoru temizliği
  • Brülör temizliği
  • Yanma odası temizliği
  • Dönüş filtresi temizliği
  • Genleşme tankı hava kontrolü ve gerekliyse hava takviyesi yapılması
  • Gaz ayarı

vb. işlemler ve kontroller kombi bakımında yapılması gereken en önemli işlemler arasında yer almaktadır.

Bize Hızlıca Ulaşın

Kombi, kaskad, klima veya diğer ısıtma-soğutma cihazlarınızın tamir veya bakım işleri için bize ulaşın.

+90 534 640 80 41

Hemen Arayın
× WhatsApp