• 08.00 - 19.00
Thumb

Kombi servisi Buderus firmamız tarafından Buderus markalı cihazların periyodik bakımları arıza onarımları orijinal yedek parça ve kaliteli işçilik ile Ankaranın çoğu bölgesinde hizmet vermektedir.

Yapılan onarımlarda uygun fiyat ve ödeme seçeneklerinin yanı sıra 1 yıl servis garantisi vermekteyiz.

Buderus Kombi Yetkili Servis

Ankara genelinde bakım onarım arıza ve yedek parça hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Buderus markalı ısıtma cihazları kombi, yer tipi kazan, merkezi sistem ve kaskad duvar tipi kazanlarla ilgili garantili teknik servis için firmamız ile iletişime geçebilirisiniz.

Buderus Kombi Arızası Nasıl Giderilir?

Buderus kombi arızası nasıl giderilir konusunda tarafımıza bir çok soru gelmektedir. Isıtma sistemleri Buderus servisimiz ile iletişime geçerek kullanım izahları resetleme ve teknik destek için yardım alabilirsiniz. Gerektiğinde garantili teknik servis hizmeti alabilirisiniz.

Buderus Kombi Resetleme

Buderus kombi resetleme işlemi genelde açma kapama düğmesinden kombiyi açma kapama yapılarak gerçekleşir. Bazı modellerde ayrıca yapılmış R harfi veya reset yazan tuşlardan yapılmaktadır. Buderus kombi resetlemesi cihaz modeline göre değişmektedir. 0534 640 80 41 nolu telefondan teknisyenimizle irtibata geçerek konuyla ilgili teknik destek alabilirsiniz.

Buderus Kombi Servis Ankara

Buderus kombi servisi Ankara olarak firmamızdan aracı veya telesekreter olmadan teknik destek, teknik servis ve bakım onarım hizmetleri alabilirsiniz.

Buderus Kombi Servis Ücreti Ne Kadar

Buderus kombi servis ücreti, yapılacak işleme ve mesafeye göre değişiklik göstermekte olup 300  TL’den başlamaktadır. Başkent Elektromekanik Buderus servisimizde orijinal yedek parça ve en kaliteli işçiliği uygun fiyata bulabilirsiniz.

Buderus Kombi Bakımı Kaç Yılda Bir Yapılır?

Buderus kombi bakımı kaç yılda bir yapılır? şeklinde fazlaca soru alıyoruz. Diğer kombi markalarında da olduğu gibi yılda 1 kez yapılmalıdır.

Piyasa genelinde tam anlamıyla kaliteli bir bakım yapılmadığı için kullanıcılar bakımı önemsiz görmekte ve bu nedenle kombi cihazları sık sık arızalanmaktadır.

Olası mekanik arızaları önlemek, az yakıt ile kaliteli ısı elde etmek için mutlaka elzemdir ve yılda bir kez bakım yapılmalıdır. Memnuniyet garantili Buderus kombi bakımı için Başkent Elektromekanik Buderus servisimizi hemen arayın.

Bize Hızlıca Ulaşın

Kombi, kaskad, klima veya diğer ısıtma-soğutma cihazlarınızın tamir veya bakım işleri için bize ulaşın.

+90 534 640 80 41

Hemen Arayın
× WhatsApp