• 08.00 - 19.00
Thumb

İkinci el ve revizyonlu kombiler günümüzdeki ekonomik şartlar, hammadde, tedarik sorunu ve güncel kombi fiyatlarından dolayı çokça tercih edilmektedir.

Bu kapsamda en çok dikkat etmeniz gereken durum; cihazın yaşı, bakım durumu ve yenilenmiş olup olmadığıdır.

Spotçulardan ve hurdacılardan doğrudan cihaz alıp montaj yaptırmak sizi hayal kırıklığına uğratacak, maddi ve manevi kayıplara yol açabilecektir. Bu nedenle ustasından garantili cihazlara ulaşmak isterseniz, güncel ikinci el ve revizyonlu kombiler için firmamız ile iletişime geçebilirisiniz.

İkinci El Kombi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İkinci el kombi alırken en çok dikkat edilecek husus ikinci el kombinin marka ve modelidir. Birçok temiz ve kaliteli kombi kentsel dönüşüm dolayısıyla fazla kullanılmadan ve aşınmadan yerinden sökülerek ikinci ele düşmektedir.

Bazı ikinci el kombiler de ucuz ve kalitesiz modeller olduğu için yerinden sökülerek ikinci ele düşmektedir. Bu nedenle ikinci el kombi alırken marka ve model iyi seçilmelidir.

İkinci el kombinin neden bulunduğu yerden sökülerek ikincilele düştüğü sorgulanmalıdır. Kombinin bakım durumu, kullanıldığı yıla göre periyodik bakımlarının değişmesi ve gereken parçaların zamanında değişip değişmediği önemlidir.

Kombinin ustası tarafından, yani satışı yapan firma tarafından montajlanması üçüncü şahıslar tarafında oluşacak sorunları ve belirsizliği engeller. İkinci el kombiler garanti açısından daha sağlıklıdır. Bu tür kombileri alırken mutlaka garantili ürün ve resmi kaliteli teknik servisler tercih edilmelidir.

Bize Hızlıca Ulaşın

Kombi, kaskad, klima veya diğer ısıtma-soğutma cihazlarınızın tamir veya bakım işleri için bize ulaşın.

+90 534 640 80 41

Hemen Arayın
× WhatsApp