• 08.00 - 19.00
Thumb

Viessmann Kombi Servisi Ankara firmamız Viessmann markalı kombi, duvar tipi kazan, kaskad, yer tipi kazan vb. ısıtma ürünlerinin teknik servisi hizmeti vermektedir.

Isıtma sistemleri periyodik bakımları arıza onarımlarını orijinal yedek parça ve uygun fiyatı bir arada sunarak en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Viessmann Kombi Servisi Ankara’da Hangi Bölgelere Hizmet Veriyor?

Viessmann Kombi Servisi Ankara Batıkent, Yenimahalle, Etimesgut, Çayyolu başta olmak üzere Ankara genelinde hizmet vermektedir.

Viessmann Kombi Servisi Ankara Fiyatları

Viessmann kombi servisi Ankara fiyatları yapılacak iş ve işçiliğe, kullanılacak yedek parçaya göre değişiklik göstermektedir.

Kombi servis ücretleri; Temmuz 2024 itibariyle 300 TL‘den, periyodik bakım ücretleri ise 700 TL‘den başlamaktadır. Ürün modeline göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz de mevcuttur.

Siz de kışa hazırlıksız yakalanmamak ve kombinizin bakımlarını aksatmamak için Viessmann markalı kombilerinizin bakımlarını geciktirmeyin. Bizimle iletişime geçerek garantili hizmet ve uygun fiyat avantajlarından faydalanın.

Viessmann kombi ateşleme bujisi ve diğer birçok aradığınız parçayla ilgili de uzman ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Bize Hızlıca Ulaşın

Kombi, kaskad, klima veya diğer ısıtma-soğutma cihazlarınızın tamir veya bakım işleri için bize ulaşın.

+90 534 640 80 41

Hemen Arayın
× WhatsApp