• 08.00 - 19.00
Thumb

Protherm (Proterm) kombi servisi olarak Başkent Elektromekanik, Ankara’nın birçok bölgesinde Protherm kombi bakımı, kombi arızası ve birçok Protherm kombi servisi hizmeti vermektedir.

Sektördeki 15 yılı aşkın tecrübemiz ile siz değerli Protherm kombi kullanıcılarına kaliteli orijinal yedek parçaları uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Protherm Yetkili Servis Numarası

Aracı, telesekreter vb. zorluklar olmadan direkt olarak +90 534 640 80 41 numaralı hattımızdan bizlere ulaşıp Protherm kombi ile ilgili bakım onarım arıza yedek parça vb. her türlü hizmeti alabilirsiniz.

Protherm Kombi Servis Ücreti Ne Kadar?

Protherm kombi servis ücreti yapılacak işçilik gerekiyorsa yedek parça ve mesafeye göre değişiklik göstermekte olup bu içeriğin yazıldığı Mayıs 2024 ayında 300 TL’den başlamaktadır.

Protherm Kombi Servisi Ankara

Protherm Kombi Servisi Ankara genelinde Başkent Elektromekanik olarak Protherm kombi ile ilgili teknik servis hizmetleri sağlamaktayız. Kombiler ile ilgili bakım ve her türlü onarım hizmetini garantili ve uygun fiyatlı olarak alabilirsiniz.

Protherm Kombi Bakımı

Protherm kombi bakımı ve kaskad ısıtma sistemleri teknik servisi alanında uzman, güncel eğitimle gerekli eğitimi almış ve yeterlilik belgelerine sahip kadromuz ile Ankara’nın birçok bölgesinde sizlere en kaliteli Protherm kombi bakımı hizmetini vermekteyiz.

Bize Hızlıca Ulaşın

Kombi, kaskad, klima veya diğer ısıtma-soğutma cihazlarınızın tamir veya bakım işleri için bize ulaşın.

+90 534 640 80 41

Hemen Arayın
× WhatsApp