• 08.00 - 19.00
Thumb

Kombi servisi fiyatları Başkent Elektromekanik kombi servisi olarak piyasa ortalaması altında mümkün mertebe uygun tutmaktayız. Fiyatlar uygun tutulurken orijinal yedek parça ve iyi işçilikle kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

Kombi Servisi Ücretleri Neden Yüksek Olabiliyor?

Kombi servisi ücretleri günümüz ekonomi ve döviz kurları sebebiyle yedek parçaların yurt dışından gelmesi nedeniyle akaryakıt vb. giderlerden dolayı yüksek olabilmektedir. Bununla birlikte piyasada bu işi merdiven altı yapan kişilerden kaynaklı yüksek fiyat ve gereksiz parça değişimi yapılmaktadır. Bu bağlamda işinde dürüst ve uygun fiyatlı kombi servisi hizmeti için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Ankara Kombi Bakım Ücreti 2024 Yılı Güncel Fiyat

Ankara kombi bakım ücreti 2024 güncel fiyatları 600 TL + KDV’den başlamaktadır. Kombinin gücüne, modeline ve bulunduğu adrese göre değişmektedir. Kaskad merkezi sistem bakım fiyatları için firmamızı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Baymak Kombi Bakım Ücreti

Baymak kombi bakım ücreti Ankara geneli 600 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır. Net fiyat ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Bakım Fiyatı

Demirdöküm kombi bakım fiyatı küçük ev tipi kombiler için 600 TL + KDV’dir. Kombi model ve gücüne göre bakım fiyatları değişmekte olup, kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur.

Vaillant Kombi Yıllık Bakım Ücreti

Vaillant kombi yıllık bakım ücreti 600 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla firmamızda en detaylı şekilde parça değişimi gerekmesi durumunda en uygun fiyatlı orijinal parça ile yapılmaktadır.

ECA Kombi Yıllık Bakım Ücreti 2024

ECA kombi yıllık bakım ücreti 600 TL + KDV’dir. Cihazın model ve gücüne göre kaskad kazan merkezi sistem vb. büyük ısıtma sistemlerinde bakım fiyatı değişkenlik göstermektedir. En uygun fiyatlı en kaliteli ECA kombi bakımı için firmamız ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Bize Hızlıca Ulaşın

Kombi, kaskad, klima veya diğer ısıtma-soğutma cihazlarınızın tamir veya bakım işleri için bize ulaşın.

+90 534 640 80 41

Hemen Arayın
× WhatsApp